FİNANSAL SİGORTALAR

Finansal Sigortalar

Profesyonel itibarın zarar görmesi gibi bir çok teminat yapısına ulaşmanızı sağlıyoruz.

Günümüzde karşı karşıya olduğunuz risklerin sayısı önemli düzeyde ve giderek artıyor: Veri ve gizlilik ihlalleri ve ayrıca teknoloji arızaları veya kesintileri de dahil olmak üzere siber riskler: terörizm ve iç karışıklıklar da dahil olmak üzere siyasi istikrarsızlıklar; regülasyonlardan kaynaklanan güçlükler; tahsilat problemleri; çalışanlardan ve diğer kişilerden kaynaklı şirket varlıklarının çalınması; ve profesyonel itibarın zarar görmesi gibi bir çok teminat yapısına ulaşmanızı sağlıyoruz.

Ticari Alacak Sigortası

Ticari Alacak Sigortası, nakit akışınızı korumak için alacaklarınızı garanti altına alan bir sistemdir. Küresel istihbarat ağımız, müşterilerinizin finansal durumunu takip ederek güvenle ticaret yapmanız için sizi güncel olarak bilgilendirir. Ticari bir alacağın ödenmemesine bağlı olarak ortaya çıkabilecek kayıpları tazmin eden alacak sigortasının nihai amacı sizi büyük ölçekli kayıplara karşı korumaktır. Müşterilerinizin iflas veya temerrüde düşmesi durumunda ise tazminat ödemesi yapılır.

Siber Risk

Müşterilerinize ait kimlik, adres, kredi kartı gibi birçok bilgilerini çeşitli yazılımlar vasıtasıyla depolamaktasınız. Güvenliğinden sorumlu olduğunuz bu bilgilerin, yetkisi olmayan kişilerin erişiminden doğacak olan zararlarınızı güvence altına almanızı sağlıyoruz.

Kefalet Sigortası

İş anlaşmanıza uygun olarak yükümlülüklerinizi tamamlayacağınızı müşterilerinize garanti edin. Adınıza düzenlenmiş bir kefalet senedi ile müşterileriniz sizin sözleşme şartlarına uygun olarak tüm yükümlülüklerinizi tamamlayacağınızı bilir. Kefalet sigortası hizmetimizden faydalandığınızda bağımsız bir garantör olarak üçüncü taraflara karşı yükümlülükleriniz için garanti veriyoruz. Küresel çapta bir sigorta şirketinin parçası olarak, kefalet sigortası tahtında düzenlediğimiz kefalet senetleri bankalar tarafından düzenlenen teminat mektupları ile aynı ölçüde kabul görüyor. Buna ek olarak sizlere bankalara kıyasla ihtiyaçlarınız için çok daha esnek çözümler sunabiliyoruz.

Adres

Bize ulaşın

Bize yaz

  • Gri LinkedIn Simge
  • Facebook
  • Instagram

İnönü Bulvarı İnanç Apt. Kat:1  No:202 Yenişehir- Mersin- Türkiye

0324 329 22 72

Bizi takip edin

Kampanyalardan Haberdar Olun