ÇALIŞAN YAN HAKLARI

Sağlık Sigortası Çözümleri

Kurumsal şirketlerde, günümüzde ilk sırada tercih edilen yan haklardan biri “Sağlık Sigortaları”dır. Çalışan personelin kurum içinde kendilerini değerli hissetmelerini sağlarken, kurum güvenini ve bağlılığını da artırmayı hedefler. Tüm bu süreçlerde, sizlere en iyi hizmeti ve optimum çözümleri sunuyoruz.

Çalışan Yan Hakları

En iyi verimi ve geri dönüşü almak önemlidir!

Çalışanlarınıza geniş yan haklar sağlamak sizi işveren olarak rakiplerinizden ayıran en önemli unsurlardan birisidir. Ancak bu, çalışanların bağlılığını arttırmak, tercih edilen bir işyeri haline gelmek ya da gerçekten istediğiniz İK hedeflerine ulaşmak, diğer bir deyişle yan haklar programınızın asıl amacına ulaşmak için yeterli değildir.

Yan haklar önemli bir yatırımdır ve bu yatırımın karşılığında en iyi verimi ve geri dönüşü alabilmek hem sizin hem de çalışanlarınız için her zamankinden daha önemlidir.

Grup Hayat Sigortası

Grup Hayat Sigortası, şirketinizin çalışanlarını ve ailelerini, çalıştıkları dönemde oluşabilecek risklere karşı güvence altına alan, yaşam standartlarını korumayı amaçlayan, avantajlı bir hayat sigortasıdır.
Grup Hayat beklenmedik risklere karşı çalışanlarınıza finansal güvence sağlar. Grup Hayat Sigortaları ile vefat, sakatlık, kritik hastalık gibi beklenmedik durumlara karşı çalışanlarınıza ve ailelerine maddi güvence sağlayabilirsiniz.

Adres

Bize ulaşın

Bize yaz

  • Gri LinkedIn Simge
  • Facebook
  • Instagram

İnönü Bulvarı İnanç Apt. Kat:1  No:202 Yenişehir- Mersin- Türkiye

0324 329 22 72

Bizi takip edin

Kampanyalardan Haberdar Olun